Susnet Facebook Like Box

Konkurs ,,Święty Jan Paweł II- przyjaciel dzieci i młodzieży"   

Konkurs plastyczno-techniczny

 

 

 

Zapraszamy serdecznie dzieci i młodzież wraz z rodzicami i opiekunami do wzięcia udziału w wiosennym konkursie, który organizowany jest przez Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Caritas w Wysokiej.

18 maja 2020 roku będziemy obchodzić ważną uroczystość. W tym dniu świętujemy 100 rocznicę urodzin Papieża Polaka – świętego Jana Pawła II. 

Ten wielki Polak, który urodził się w Wadowicach przez całe swoje życie był blisko drugiego człowieka. Blisko tych, którzy są nadzieją świata – dzieci i młodzieży.

 

Konkurs jest zorganizowany, by rozbudzić wyobraźnię i pobudzić inwencję twórczą, by sprawić wiele radości płynącej z wykonywania pracy wspólnie – dzieci, młodzieży i rodziców/opiekunów, by przybliżyć postać świętego Jana Pawła II Przyjaciela Dzieci i Młodzieży.

Ogólne informacje:

  • Konkurs skierowany jest do wychowanków NORW Caritas oraz dzieci, które uczestniczą w zajęciach Wczesnego Wspomagania Rozwoju wraz z Rodzicami (dziecko przygotowuje jedną pracę z udziałem rodzica). 

  • Temat:  Święty Jan Paweł II Przyjaciel Dzieci i Młodzieży 

  • Sposób i technika wykonania dowolna

  • Konkurs odbędzie się w 3 grupach: 

- wychowankowie z grup edukacyjno-wychowawczych

- wychowankowie z grup rewalidacyjno-wychowawczych

- dzieci uczestniczące w zajęciach Wczesnego Wspomagania Rozwoju

 

Kryterium oceny:

Oceny prac dokona powołane spośród pracowników pedagogicznych NORW Caritas jury.

 

Prace oceniane będą pod względem:

- oryginalności i pomysłowości

- wkładu pracy własnej i estetyki

- zgodności z tematem

- możliwości wykonawczych dziecka

Termin:

Konkurs trwa od 20.04.2020 roku do 4.05.2020 roku. 

Biorąc pod uwagę obecną sytuację prosimy o przesłanie DWÓCH ZDJĘĆ PRACY (na jednym sama praca z widocznym imieniem i nazwiskiem oraz krótkim opisem sposobu wykonania pracy (tutaj prosimy o pomoc rodziców), a na drugim dziecko ze swoją pracą).

Zdjęcia prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  lub na Messengera (po umówieniu się telefonicznym). 

Wszystkie informacje można uzyskać pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 721334849

 

Wyniki zostaną ogłoszone drogą mailową oraz opublikowane na naszej stronie internetowej 15.05.2020 roku. 

 

Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom, a po powrocie do Ośrodka odbędzie się oficjalne wręczenie dyplomów i nagród. 

 

☺ ZACHĘCAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE ☺

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta…”

– Jan Paweł II

 

 

 

Joomla templates by a4joomla