Susnet Facebook Like Box

 

Zaproszenie do udziału w konkursie

 

Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Caritas w Wysokiej pod honorowym patronatem Starostwa Powiatowego w Łańcucie, serdecznie zapraszają dzieci w wieku od 4-10 lat oraz ich nauczycieli do wzięcia udziału w konkursie pt.

 

Mali Wydawcy.

Przepiśnik.

Warunkiem uczestnictwa jest stworzenie przepisu kulinarnego w formie graficznej, możliwego do wykonania przez osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

 Zasady konkursu:

 1. Uczestnikami Konkursu mogą być dzieci w wieku 4-10 lat, uczęszczające do oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych.
 2. Prace powinny być wykonane zespołowo.
 3. W kategorii dzieci przedszkolnych zespoły mogą liczyć do 3 dzieci oraz opiekuna,
  w kategorii dzieci szkolnych zespoły mogą liczyć do 2 dzieci oraz opiekuna.
 4. Każda placówka może wydelegować maksymalnie 2 zespoły.
 5. Prace będą oceniane w dwóch kategoriach:
  1) kategoria dzieci przedszkolnych
  2) kategoria dzieci szkolnych
 6. Każdy zespół przygotowuje 2 przepisy na potrawy piknikowe (np. sałatka, fantazyjne kanapki, przekąski, itp.).
 7. Potrawy muszą być wcześniej przygotowane przez zespół, a proces ich wykonania udokumentowany na zdjęciach.
 8. Wykonanie przepisu nie może zajmować więcej niż 20 minut i musi być ono możliwe w „warunkach piknikowych”, czyli na zewnątrz.
 9. Forma graficzna zapisu przepisu musi uwzględniać wykorzystanie piktogramów (czyli wszystkich symboli graficznych, których odczytanie jest możliwe dla szerokiego grona odbiorców).
 10. Nagrodzone przepisy będą mogły być wykonane w czasie pikniku rodzinnego przy NORW Caritas, który odbędzie się 30 maja 2019 r.
 11. Zgłoszenie udziału w konkursie (zał. 3) należy wysłać do 10 maja na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..
  1. Każda praca oraz nośnik z wersją elektroniczną powinny być opatrzone tabliczką zawierającą: imię, nazwisko, wiek/klasa dziecka/dzieci, dokładną nazwę, adres,
   e-mail, telefon placówki, imię, nazwisko nauczyciela.
  2. Prace, w wersji elektronicznej i/lub drukowanej należy przesyłać lub dostarczyć osobiście od 29 kwietnia do 20 maja 2019 r. na adres:  

 

Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Caritas w Wysokiej,
Wysoka 49, 37-100 Łańcut

Prace będzie oceniać Komisja powołana przez Organizatora.

Na autorów najlepszych prac czekają nagrody.

Uroczysta Gala Konkursu odbędzie się 30 maja 2019 r.  w Niepublicznym Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym Caritas w Wysokiej podczas corocznego pikniku rodzinnego.

Prace konkursowe zostaną złożone w e-booka oraz przekazane do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łańcucie oraz placówek uczestników.

Bliższych informacji udzielają:
Aneta Zawora oraz Anna Ruszel-Kwaśny pod numerem telefonu: (17) 225 80 55.

Chętnych do wzięcia udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym na stronie internetowej www.osrodekwysoka.pl

 

 

Joomla templates by a4joomla