Susnet Facebook Like Box

 HARMONOGRAM ZAJĘĆ OTWARTYCH

PROWADZONYCH PRZEZ WYCHOWAWCÓW

W II PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019.

 

GRUPY EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZE:

Grupa I

 

Małgorzata Kamińska

 

04.03.2019

05.04.2019

06.05.2019

 

 Grupa II

 

Gabriela Pelc -Trąd

 

05.03.2019

08.04.2019

07.05.2019

Grupa III

 

Katarzyna Hawro

 

05.03.2019

08.04.2019

07.05.2019

 

Grupa IV

 

Aagata Balawejder

 

06.03.2019

09.04.2019

08.05.2019

 

GRUPY REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZE:

Grupa I

 

Agata Puchała

 

07.03.2019

10.04.2019

09.05.2019

Grupa II

 

Anna Studzińska

 

28.03.2019

12.04.2019

23.05.2019

 

Grupa III

 

Benedykt Skiba

 

29.03.2019

15.04.2019

24.05.2019

Grupa IV

 

Barbara Kolasa

 

26.03.2019

30.04.2019

27.05.2019

 

Uprzejmie prosimy rodziców o powiadomienie wychowawcy

o chęci uczestnictwa w Zajęciach Otwartych.

Konsultacje specjalistów

W drugim półroczu roku szkolnego 2018/2019 konsultacje specjalistów odbywają się w następujących terminach:

 

Wczesne Wspomaganie Rozwoju:

Psycholog- Aneta Zawora

   Poniedziałek 7.00-7.30

   czwartek 12.00-12.30

Rehabilitant Agnieszka Bednarska-Mach:

                               poniedziałek 7.00-7.30

                               czwartek 7.00-7.30

 

Neurologopeda Anna Ruszel-Kwaśny

                                poniedziałek 7.00-7.30

                               czwartek 12.00-12.30

 

Tyflopedagog Ewa Pierzga

                               poniedziałek 7.30-8.00

                               czwartek: 10.30-11.00

 

Oligofrenopedagog Gabriela Pelc-Trąd

                               czwartek 7.00-7.30

 

Oligofrenopedagog Agata Puchała

                               poniedziałek 7.00-7.30

                               czwartek 7.00-7.30

 

 

Konsultacje dla Rodziców Wychowanków NORW

 

Psycholog- Aneta Zawora

                               piątek 12.00-12.45

Rehabilitant Agnieszka Bednarska-Mach:

                               wtorek 14.00-14.30

 

Neurologopeda Anna Ruszel-Kwaśny

                               piątek 12.30-13.00

 

Tyflopedagog Ewa Pierzga

                               poniedziałek 10.30-11.00

 

Oligofrenopedagog Agata Puchała (I grupa rewalidacyjno-wychowawcza)

                               czwartek 11.00-11.30

Oligofrenopedagog Anna Studzińska (II grupa rewalidacyjno-wychowawcza)

                               poniedziałek 10.00-10.30

 

Oligofrenopedagog Benedykt Skiba (III grupa rewalidacyjno-wychowawcza)

                               poniedziałek 10.30-11.00

 

Oligofrenopedagog Barbara Kolasa (IV grupa rewalidacyjno-wychowawcza)

                               poniedziałek 9.00-9.30

 

Oligofrenopedagog Małgorzata Kamińska (I grupa edukacyjno-wychowawcza)

                               wtorek 8.00-9.00

                               środa 8.00-9.00

 

Oligofrenopedagog Gabriela Pelc-Trąd (II grupa edukacyjno-wychowawcza)

                               poniedziałek 12.30-13.15

                               czwartek 12.00-12.45

 

Oligofrenopedagog Katarzyna Hawro (III grupa edukacyjno-wychowawcza)

                               wtorek 10.15-11.00

                               piątek 12.45-13.30

Oligofrenopedagog Agata Balawejder (IV grupa edukacyjno-wychowawcza)

                               poniedziałek 13.00-14.00

                               piątek 9.00-10.00

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ OTWARTYCH

PROWADZONYCH PRZEZ WYCHOWAWCÓW

W ROKU SZKOLNEYM 2017/2018. 

 

GRUPY EDUKACYJNO-TRAPEUTYCZNE:

 

Grupa I

Ewa Pierzga:

Małgorzata Kamińska

  • 20.11.2017
  • 20.12.2017
  • 15.01.2018

Grupa II

Katarzyna Hawro:

 

  • 21.11.2017
  • 21.12.2017
  • 16.01.2018

 

Grupa III

Gabriela Pelc-Trąd:

 

  • 22.11.2017
  • 19.12.2017
  • 17.01.2018

 

 

GRUPY REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZE:

 

Grupa I

Agata Puchała:

  • 27.11.2017
  • 11.12.2017
  • 22.01.2018 

Grupa IV

Kamila Homa:

  • 30.11.2017
  • 14.12.2017
  • 25.01.2018

 

Grupa II

Anna Studzińska:

  • 28.11.2017
  • 12.12.2017
  • 23.01.2018

Grupa III

Benedykt Skiba:

  • 29.11.2017
  • 13.12.2017
  • 24.01.2018

 

                                                Uprzejmie prosimy rodziców o powiadomienie wychowawcy

                                                                    o chęci uczestnictwa w Zajęciach Otwartych.

 


Konsultacje dla rodziców:

semestr I 2017/2018

Grupa I, II, i III rewalidacyjna: środa 9:30-10:00 (psycholog: Mariola Piróg)

Wczesne Wspomaganie Rozwoju: czwartek 9:00- 10:00 (psycholog: Mariola Piróg)

 

Warsztaty dla rodziców:

 

22 listopada 2017 r. 

13 grudnia 2017 r.

14 lutego 2018 r.

14 marca 2018 r.

18 kwietnia 2018 r.

16 maja 2018 r.

20 czerwca 2018 r.

 

środy godz. 9:00-10:00

                                                                   

                                                                                            Serdecznie zapraszamy !!!

 

HARMONOGRAM KONSULTACJI

DLA RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy rodziców naszych wychowanków na konsultacje indywidualne z psychologiem:

GRUPY EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZE

Psycholog:

Aneta Zawora

- środa 9:30-11:00

- czwartek 10:30-12:30

- piątek 13:00-15:00

GRUPY REWALIDACYJNO-WYCHOWAWCZE

Psycholog:

Mariola Piróg

- czwartek 10:00-12:00

NAUCZANIE INDYWIDUALNE

Psycholog:

Mariola Piróg

- środa 8:00-14:00

- czwartek 8:00-14:00

- piątek 8:00-14:00

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem uzgodnienia terminu spotkania: tel. 17) 225-80-55

Podkategorie

  • Strefa Rodzica

    Harmonogram grupy wsparcia dla rodziców w I semestrze roku szkolnego 2014/2015.

     

    Ostatni czwartek miesiąca – godz. 15.30:

    1. 30.10.2014
    2. 27.11.2014
    3. 18.12.2014
    4. 29.01.2015
Joomla templates by a4joomla